КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 660/6047

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Українсько-Американський Інститут відкритої освіти ім. Джорджа Вашингтона" на просп. Червонозоряному, 119 у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничого будинку та допоміжних будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Українсько-Американський Інститут відкритої освіти ім. Джорджа Вашингтона" (ідентифікаційний код 33778160) щодо відведення в оренду земельної ділянки на просп. Червонозоряному, 119 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Українсько-Американський Інститут відкритої освіти ім. Джорджа Вашингтона" на просп. Червонозоряному, 119 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,282 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничого будинку та допоміжних будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Українсько-Американський Інститут відкритої освіти ім. Джорджа Вашингтона" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 660/6047

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.06.2010 N К-16883

обліковий код

- 79:077:090

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Українсько-Американський Інститут відкритої освіти ім. Джорджа Вашингтона"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, просп. Червонозоряний, 119

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничого будинку та допоміжних будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0.282 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали