КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 96/6312

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки спеціалізованій школі N 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов Солом'янського району м. Києва на вул. Волгоградській, 23 у Солом'янському районі м. Києва для обслуговування і експлуатації будівель та споруд школи, реконструкції міжшкільного стадіону

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою спеціалізованій школі N 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов Солом'янського району м. Києва (ідентифікаційний код 22880214) щодо відведення земельної ділянки на вул. Волгоградській, 23 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки спеціалізованій школі N 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов Солом'янського району м. Києва на вул. Волгоградській, 23 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 2,150 га в постійне користування для обслуговування і експлуатації будівель та споруд школи, реконструкції міжшкільного стадіону згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Спеціалізованій школі N 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов Солом'янського району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
22.09.2011 N 96/6312

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 11.02.2011 N К-18136

обліковий код

- 72:215:017к

юридична/фізична особа

- Спеціалізована школа N 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов Солом'янського району м. Києва

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Волгоградська, 23

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування і експлуатації будівель та споруд школи, реконструкції міжшкільного стадіону

орієнтовний розмір

- 2,15 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали