КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 633/6020

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний банк "КИЇВ", закритому акціонерному товариству "Швейне підприємство "Юність" на вул. Фролівській, 3/34 (літ. "Б") у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування Подільського відділення ПАТ "АКБ "КИЇВ", офісних приміщень, магазину та гуртожитку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "КИЇВ" (ідентифікаційний код 14371869), закритого акціонерного товариства "Швейне підприємство "Юність" (ідентифікаційний код 00309246) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Фролівській, 3/34 (літ. "Б") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний банк "КИЇВ", закритому акціонерному товариству "Швейне підприємство "Юність" на вул. Фролівській, 3/34 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,245 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування Подільського відділення ПАТ "АКБ "КИЇВ", офісних приміщень, магазину та гуртожитку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний банк "КИЇВ", закритому акціонерному товариству "Швейне підприємство "Юність" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 633/6020

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 02.07.2010 N К-16921

обліковий код

- 85:375:001

юридична/фізична особа

- Публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний банк "КИЇВ"| Закрите акціонерне товариство "Швейне підприємство "Юність"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Фролівська, 3/34 (літ."Б")

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування Подільського відділення ПАТ "АКБ "КИЇВ", офісних приміщень, магазину та гуртожитку

орієнтовний розмір

- 0.245 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали