КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 81/6297

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку, гаражів та будівництва об'єктів транспортної інфраструктури (автостоянка)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" (ідентифікаційний код 34532631) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,60 га в оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку, гаражів та будівництва об'єктів транспортної інфраструктури (автостоянка) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

 Додаток
до рішення Київської міської ради
22.09.2011 N 81/6297

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- 29.04.2011 N К-18477

обліковий код

- 91:096:059к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"РЕ-ІНВЕСТ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, перетин вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку, гаражів та будівництва об'єктів транспортної інфраструктури (автостоянка)

орієнтовний розмір

- 0.60 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали