КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 89/6305

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві на вул. Теодора Драйзера, 2-в у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі відділу ДАІ

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою управлінню Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві (ідентифікаційний код 24523569) щодо відведення земельної ділянки на вул. Теодора Драйзера, 2-в у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві на вул. Теодора Драйзера, 2-в у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,178 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі відділу ДАІ згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
22.09.2011 N 89/6305

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 18.04.2011 N К-18448

обліковий код

- 62:019:040

юридична/фізична особа

- Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Теодора Драйзера, 2-в

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі відділу ДАІ

орієнтовний розмір

- 0.178 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали