КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 101/6317

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" на вул. Теодора Драйзера, 2-б у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування стадіону

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (ідентифікаційний код 33228613) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Теодора Драйзера, 2-б у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" на вул. Теодора Драйзера, 2-б у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 1,453 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
22.09.2011 N 101/6317

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.02.2011 N К-18193

обліковий код

-62:019:037

юридична/фізична особа

- Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Теодора Драйзера, 2-б

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування стадіону

орієнтовний розмір

-1.453 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали