КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 87/6303

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Ірландський паб" на вул. Раїси Окіпної, 4 (літ. "А"', літ. "Б") у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Ірландський паб" (ідентифікаційний код 33543747) щодо відведення земельної ділянки на вул. Раїси Окіпної, 4 (літ. "А"', літ. "Б") у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Ірландський паб" на вул. Раїси Окіпної, 4 (літ. "А"', літ. "Б") у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,030 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Ірландський паб" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) повідомити заявнику про прийняте на сесії Київської міської ради рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
22.09.2011 N 87/6303

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 18.05.2011 N К-18498

обліковий код

- 63:013:048к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРЛАНДСЬКИЙ ПАБ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Раїси Окіпної, 4 (літ. "А"', літ. "Б")

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування

орієнтовний розмір

- 0,03 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали