КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 жовтня 2011 р. N 1047-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

1. Відповідно до статей 93, 122 - 124 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл відкритому акціонерному товариству "Комсомольське рудоуправління" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 22,1824 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої за межами населених пунктів на території Старобешівського району Донецької області, з подальшим наданням її в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 5 квітня 2001 р. N 2419 для розширення Жоголівського кар'єра (перший етап другої черги) з видобування флюсового вапняку Каракубського родовища.

2. Відкритому акціонерному товариству "Комсомольське рудоуправління" відповідно до законодавства передбачити у проекті землеустрою щодо відведення зазначеної у пункті 1 цього розпорядження земельної ділянки розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали