КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 2 листопада 2011 р. N 1089-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до статей 93, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "Тростянецький Агропромбуд" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,41 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої за межами населених пунктів на території Тростянецького району Сумської області, з подальшим наданням її в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25 липня 2007 р. N 4312 для розробки кар'єра першої черги Тростянецького родовища суглинків.

Товариству з обмеженою відповідальністю "Тростянецький Агропромбуд" відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали