КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 215/6431

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському міському центру зайнятості на вул. Глибочицькій, 58 у Шевченківському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Київському міському центру зайнятості (ідентифікаційний код 03491091) щодо відведення земельної ділянки на вул. Глибочицькій, 58 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському міському центру зайнятості на вул. Глибочицькій, 58 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,86 га в постійне користування для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Київському міському центру зайнятості у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього, рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 215/6431

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 15.06.2011 N К-18574

обліковий код

- 91:136:017к

юридична/фізична особа

- Київський міський центр зайнятості

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Глибочицька, 58

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0.86 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали