КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 273/6489

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству обслуговування повітряного руху України для будівництва аеродромно-диспетчерської вишки обслуговування повітряного руху на території аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Державному підприємству обслуговування повітряного руху України (ідентифікаційний код 19477064) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству обслуговування повітряного руху України на території аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,38 га в постійне користування для будівництва аеродромно-диспетчерської вишки обслуговування повітряного руху згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству обслуговування повітряного руху України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 273/6489

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 28.01.2011 N К-18050

обліковий код

- 72:488:085к

юридична/фізична особа

- ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, аеропорт Київ (Жуляни)

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва аеродромно-диспетчерської вишки обслуговування повітряного руху

орієнтовний розмір

- 0,38 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали