КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 275/6491

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Інноваційній фірмі "ЕФЕКТ" на вул. Миколи Закревського, 12 у Деснянському районі м. Києва для будівництва магазину продовольчих і непродовольчих товарів з відкритою автостоянкою

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю Інноваційній фірмі "ЕФЕКТ" (ідентифікаційний код 16486170) щодо відведення земельної ділянки на вул. Миколи Закревського, 12 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Інноваційній фірмі "ЕФЕКТ" на вул. Миколи Закревського, 12 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 1,46 га в оренду на 5 років для будівництва магазину продовольчих і непродовольчих товарів з відкритою автостоянкою згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю Інноваційній фірмі "ЕФЕКТ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 275/6491

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 07.06.2011 N 63 дозв. центру (справа К-18567)

обліковий код

- 62:020:036к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІННОВАЦІЙНА ФІРМА "ЕФЕКТ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Миколи Закревського, 12

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва магазину продовольчих і непродовольчих товарів з відкритою автостоянкою

орієнтовний розмір

- 1,46 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали