КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 278/6494

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київський картонно-паперовий комбінат" на вул. Сім'ї Хохлових, 8 у Шевченківському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючого корпусу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Київський картонно-паперовий комбінат" (ідентифікаційний код 05509659) щодо відведення земельної ділянки на вул. Сім'ї Хохлових, 8 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київський картонно-паперовий комбінат" на вул. Сім'ї Хохлових, 8 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 1,28 га в оренду на 10 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючого корпусу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Київський картонно-паперовий комбінат" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 278/6494

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 24.06.2011 N 109 дозв. центру (справа К-18617)

обліковий код

- 91:088:073к

юридична/фізична особа

- ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСЬКИЙ КАРТОННО-ПАПЕРОВИЙ КОМБІНАТ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Сім'ї Хохлових, 8

вид землекористування

- оренда на 10 років

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючого корпусу

орієнтовний розмір

- 1,28 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали