КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 874/7110

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Артема, 5 в Шевченківському районі м. Києва для обслуговування, експлуатації з реконструкцією СШ N 155

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (ідентифікаційний код 37470086) щодо відведення земельної ділянки на вул. Артема, 5 в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Артема, 5 в Шевченківському районі м. Києві орієнтовною площею 0,70 га в постійне користування для обслуговування, експлуатації з реконструкцією СШ N 155 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 874/7110

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 02.09.2011 N 459 дозв. центру (справа К-18921)

обліковий код

- 91:168:010к

юридична/фізична особа

- УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Артема, 5

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування, експлуатації з реконструкцією СШ N 155

орієнтовний розмір

- 0,70 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали