КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1038/7274

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Москаленку Миколі Івановичу на вул. Миколи Раєвського, 4-б у Печерському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою громадянину Москаленку Миколі Івановичу (ідентифікаційний код 1764302416) щодо відведення земельної ділянки на вул. Миколи Раєвського, 4-б у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Москаленку Миколі Івановичу на вул. Миколи Раєвського, 4-б у Печерському районі м. Києва площею 0,02 га у короткострокову оренду на 1 рік для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Громадянину Москаленку Миколі Івановичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1038/7274

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 13.10.2011 N К-19122

обліковий код

- 79:062:075к

юридична/фізична особа

- МОСКАЛЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Миколи Раєвського, 4-б

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0,02 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали