КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1042/7278

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУДСТАНДАРТІНЖИНІРИНГ" на вул. Костянтинівській, 32 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "БУДСТАНДАРТІНЖИНІРИНГ" (ідентифікаційний код 35140541) щодо відведення земельної ділянки на вул. Костянтинівській, 32 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУДСТАНДАРТІНЖИНІРИНГ" на вул. Костянтинівській, 32 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,09 га в оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "БУДСТАНДАРТІНЖИНІРИНГ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1042/7278

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 24.02.2011 N К-18189

обліковий код

- 85:414:002к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДСТАНДАРТІНЖИНІРИНГ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Костянтинівська, 32 (літ. Б)

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку

орієнтовний розмір

- 0,09 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали