КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1040/7276

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "СЕВЕН СТАЙЛ" на вул. Набережно-Луговій, 2 (літ. В) у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку - виставкового салону-магазину

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "СЕВЕН СТАЙЛ" (ідентифікаційний код 37506892) щодо відведення земельної ділянки на вул. Набережно-Луговій, 2 (літ. В) у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "СЕВЕН СТАЙЛ" на вул. Набережно-Луговій, 2 (літ. В) у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,15 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку - виставкового салону-магазину згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "СЕВЕН СТАЙЛ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1040/7276

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 23.09.2011 N 575 дозв. центру (справа К-19022)

обліковий код

- 85:316:055к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕВЕН СТАЙЛ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Набережно-Лугова, 2 (літера В)

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування нежилого будинку - виставкового салону-магазину

орієнтовний розмір

- 0,15 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали