КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 875/7111

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест" на вул. Теремківській, 9 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва амбулаторії лікарів сімейної медицини

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест" (ідентифікаційний код 32525198) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Теремківській, 9 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест" на вул. Теремківській, 9 в Голосіївському районі м. Києва площею 0,081 га в постійне користування для будівництва амбулаторії лікарів сімейної медицини згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 875/7111

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 31.03.2011 N К-18338

обліковий код

- 79:487:064

юридична/фізична особа

- комунальне підприємство капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївськнй, вул. Теремківська, 9

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва амбулаторії лікарів сімейної медицини

орієнтовний розмір

- 0,081 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали