КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 876/7112

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф на перетині вул. Бауманської та вул. Саратовської в Шевченківському районі м. Києва для будівництва та експлуатації підстанції швидкої медичної допомоги

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Київській міській станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф (ідентифікаційний код 01994050) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Бауманської та вул. Саратовської в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф на перетині вул. Бауманської та вул. Саратовської в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,18 га в постійне користування для будівництва та експлуатації підстанції швидкої медичної допомоги згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Київській міській станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 876/7112

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 30.08.2011 N 423 дозв. центру (справа К-18888)

обліковий код

- 88:031:021к

юридична/фізична особа

- КИЇВСЬКА МІСЬКА СТАНЦІЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Бауманська (на розі вул. Саратовська)

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва та експлуатації підстанції швидкої медичної допомоги

орієнтовний розмір

- 0,18 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали