КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1050/7286

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія Промбудконсалтінг" на вул. Верхній, 5-а в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі майстерні

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія Промбудконсалтінг" (ідентифікаційний код 33296416) щодо відведення земельної ділянки на вул. Верхній, 5-а в Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія Промбудконсалтінг" на вул. Верхній, 5-а в Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,182 га в короткострокову оренду на 3 роки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі майстерні згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія Промбудконсалтінг" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1050/7286

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 12.04.2011 N К-18440

обліковий код

- 82:064:003

юридична / фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія Промбудконсалтінг"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Верхня, 5-а

вид землекористування

- оренда на 3 роки

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі майстерні

орієнтовний розмір

- 0.182 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали