КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1051/7287

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" в Голосіївському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" (ідентифікаційний код 04713033) щодо відведення земельної ділянки в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,83 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1051/7287

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 23.09.2011 N 612 дозв. центру (справа К-19041)

обліковий код

- 90:711:002к

юридична / фізична особа

- ДЕРЖАВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

орієнтовний розмір

- 0,83 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали