КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1054/7290

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу "Акація" Дарницького району м. Києва на вул. Бориспільській, 19-б в Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування гаражів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гаражно-будівельному кооперативу "Акація" Дарницького району м. Києва (ідентифікаційний код 31403962) щодо відведення земельної ділянки на вул. Бориспільській, 19-б в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, за умови вирішення питань майнових відносин, керуючись статтями 9, 41 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу "Акація" Дарницького району м. Києва на вул. Бориспільській, 19-б в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,46 га у власність для експлуатації та обслуговування гаражів згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Гаражно-будівельному кооперативу "Акація" Дарницького району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1054/7290

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 07.12.2010 N К-17749

обліковий код

- 63:332:022к

юридична / фізична особа

- ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "АКАЦІЯ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Бориспільська, 19-б

вид землекористування

- власність

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування гаражів

орієнтовний розмір

- 1,46 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали