КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1053/7289

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" на вул. Червоноармійській, 53/3 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі театру

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" (ідентифікаційний код 02224593) щодо відведення земельної ділянки на вул. Червоноармійській, 53/3 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" на вул. Червоноармійській, 53/3 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі театру згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1053/7289

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 09.09.2011 N 502 дозв. центру (справа К-18972)

обліковий код

- 79:226:004к

юридична / фізична особа

- ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРЕТИ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Червоноармійська, 53/3

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі театру

орієнтовний розмір

- 0,01 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали