КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 659/6895

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству оборони України на вул. Дегтярівській, 9 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 113

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Міністерству оборони України (ідентифікаційний код 00034022) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Дегтярівській, 9 в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою Міністерству оборони України щодо відведення земельної ділянки на вул. Дегтярівській, 9 в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 11,60 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 113 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Міністерству оборони України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 659/6895

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 20.04.2010 N К-16381

обліковий код

- 88:104:012к

юридична/фізична особа

- МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Дегтярівська, 9

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 113

орієнтовний розмір

- 11,60 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали