КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 657/6893

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Простір" на Харківському шосе, 58-а у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку, будівель і споруд та прибудинкової території

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Простір" (ідентифікаційний код 32488759) щодо відведення земельної ділянки на Харківському шосе, 58-а у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Простір" на Харківському шосе, 58-а у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,73 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку, будівель і споруд та прибудинкової території згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Простір" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 657/6893

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 02.09.2011 N 471 дозв. центру (справа К-18927)

обліковий код

- 63:243:017к

юридична/фізична особа

- ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ПРОСТІР"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, шосе Харківське, 58-а

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку, будівель і споруд та прибудинкової території

орієнтовний розмір

- 0,73 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали