КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 656/6892

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Комерційний банк "Глобус" у пров. Куренівському, 19/5 в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі з офісними приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Комерційний банк "Глобус" (ідентифікаційний код 35591059) щодо відведення земельної ділянки у пров. Куренівському, 19/5 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Комерційний банк "Глобус" у пров. Куренівському, 19/5 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,12 га в короткострокову оренду на 1 рік для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі з офісними приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Комерційний банк "Глобус" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 656/6892

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 28.12.2010 N К-17932

обліковий код

- 78:122:441к

юридична/фізична особа

- ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ГЛОБУС"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, пров. Куренівський, 19/5

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі з офісними приміщеннями

орієнтовний розмір

- 0,12 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали