КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 37/7374

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Голден-Фарм" на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісно-складського приміщення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою приватному підприємству "Голден-Фарм" (ідентифікаційний код 32706692) щодо відведення земельної ділянки на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Голден-Фарм" на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,292 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування офісно-складського приміщення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному підприємству "Голден-Фарм" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.01.2012 N 37/7374

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 20.04.2010 N К-16393

обліковий код

- 62:068:083

юридична/фізична особа

- Приватне підприємство "Голден-Фарм"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Магнітогорська, 1

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування офісно-складського приміщення

орієнтовний розмір

- 0,292 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали