КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 40/7377

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячо-юнацькому центру на вул. Костянтина Заслонова, 14 в Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель та споруд навчального закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою дитячо-юнацькому центру (ідентифікаційний код 26189325) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Костянтина Заслонова, 14 в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячо-юнацькому центру на вул. Костянтина Заслонова, 14 в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,35 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель та споруд навчального закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дитячо-юнацькому центру у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.01.2012 N 40/7377

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 29.03.2011 N К-18322

обліковий код

- 63:266:006к

юридична/фізична особа

- Дитячо-юнацький центр

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Костянтина Заслонова, 14

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель та споруд навчального закладу

орієнтовний розмір

- 0,35 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали