КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 653/6889

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп" на вул. Івана Шевцова, 5 у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування адміністративно-виробничих та складських приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп" (ідентифікаційний код 33405123) щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Шевцова, 5 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп" на вул. Івана Шевцова, 5 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,24 га в оренду на 5 років для обслуговування адміністративно-виробничих та складських приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 653/6889

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 31.05.2011 N 44 дозв. центру (справа К-18540)

обліковий код

- 88:059:047к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Івана Шевцова, 5

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування адміністративно-виробничих та складських приміщень

орієнтовний розмір

- 0,24 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали