КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 648/6884

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству - фірмі "Укргідроспецбуд" на вул. Жмеринській, 5, 11, вул. Василя Верховинця, 1 (тупик) у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування споруд і будівель виробничого комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою закритому акціонерному товариству - фірмі "Укргідроспецбуд" (ідентифікаційний код 01416470) щодо відведення земельної ділянки на вул. Жмеринській, 5, 11, вул. Василя Верховинця, 1 (тупик) у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству - фірмі "Укргідроспецбуд" на вул. Жмеринській, 5, 11, вул. Василя Верховинця, 1 (тупик) у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 8,20 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування споруд і будівель виробничого комплексу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Закритому акціонерному товариству - фірмі "Укргідроспецбуд" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 648/6884

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 14.05.2010 N К-16533

обліковий код

- 75:271:022к

юридична/фізична особа

- ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ФІРМА "УКРГІДРОСПЕЦБУД"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Жмеринська, 5, 11, вул. Василя Верховинця, 1 (тупик)

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування споруд та будівель виробничого комплексу

орієнтовний розмір

- 8,20 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали