КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 41/7378

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ДІА-КОНТ І КО" на вул. Круглоуніверситетській, 22 в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування гаражів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ДІА-КОНТ І КО" (ідентифікаційний код 23734271) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Круглоуніверситетській, 22 в Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення товариству з обмеженою відповідальністю "ДІА-КОНТ І КО" на вул. Круглоуніверситетській, 22 в Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,051 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування гаражів згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ДІА-КОНТ І КО" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розброблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.01.2012 N 41/7378

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 10.11.2010 N К-17605

обліковий код

- 76:085:005

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІА-КОНТІ КО"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Круглоуніверсітетська, 22

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування гаражів

орієнтовний розмір

- 0,051 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали