КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 50/7387

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця) на вул. Івана Федорова, 32-а у Солом'янському районі м. Києва для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (гаражного комплексу службового транспорту, станції технічного обслуговування автомобілів та багаторівневого паркінгу для зберігання автомобілів населення)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Державній адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця) (ідентифікаційний код 00034045) щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Федорова, 32-а у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця) на вул. Івана Федорова, 32-а у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 3,16 га в постійне користування для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (гаражного комплексу службового транспорту, станції технічного обслуговування автомобілів та багаторівневого паркінгу для зберігання автомобілів населення) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державній адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.01.2012 N 50/7387

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 12.08.2010 N К-17242

обліковий код

- 72:443:006к

юридична/фізична особа

- Державна адміністрація залізничного транспорту України (Укрзалізниця)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Івана Федорова, 32-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (гаражного комплексу службового транспорту, станції технічного обслуговування автомобілів та багаторівневого паркінгу для зберігання автомобілів населення)

орієнтовний розмір

- 3,16 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали