КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 38/7375

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Українська автомобільна корпорація" на шосе Чапаєвському, 98 у Голосіївському районі м. Києва для будівництва транспортної інфраструктури (влаштування під'їзних шляхів до АЗС)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Українська автомобільна корпорація" (ідентифікаційний код 03121566) щодо відведення земельної ділянки на шосе Чапаєвському, 98 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Українська автомобільна корпорація" на шосе Чапаєвському, 98 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,04 га в оренду на 5 років для будівництва транспортної інфраструктури (влаштування під'їзних шляхів до АЗС) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Українська автомобільна корпорація" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.01.2012 N 38/7375

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 03.06.2011 N 55 дозв. центру (справа К-18553)

обліковий код

-90:121:256к

юридична/фізична особа

- ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОРПОРАЦІЯ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, шосе Чапаєвське, 98

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва транспортної інфраструктури (влаштування під'їзних шляхів до АЗС)

орієнтовний розмір

- 0,04 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали