КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 48/7385

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Буклія" на вул. Богатирській (навпроти КП ДАІ) в Оболонському районі м. Києва для обслуговування об'єкта транспортної інфраструктури (заїзд - виїзд)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Буклія" (ідентифікаційний код 31282993) щодо відведення земельних ділянок на вул. Богатирській (навпроти КП ДАІ) в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Буклія" на вул. Богатирській (навпроти КП ДАІ) в Оболонському районі м. Києва орієнтовними площами 0,02 га та 0,01 га в оренду на 5 років для обслуговування об'єкта транспортної інфраструктури (заїзд - виїзд) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Буклія" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.01.2012 N 48/7385

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 04.10.2011 N 655 дозв. центру (справа К-19101)

обліковий код

- 78:321:016к | 78:321:017к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУКЛІЯ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Богатирська (напроти КП ДАІ)

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування об'єкта транспортної інфраструктури (заїзд - виїзд)

орієнтовний розмір

- 0,02 га | 0,01 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали