КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 49/7386

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управлінню Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві на вул. Знам'янській, 43 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Управлінню Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві (ідентифікаційний код 24523569) щодо відведення земельної ділянки на вул. Знам'янській, 43 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управлінню Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві на вул. Знам'янській, 43 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.01.2012 N 49/7386

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 01.04.2011 N К-18345

обліковий код

- 69:248:003к

юридична/фізична особа

- Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в м. Києві

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Знам'янська, 43

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та споруд

орієнтовний розмір

- 0.05 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали