КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1048/7284

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок відкритому акціонерному товариству "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту" від вул. Полярної до вул. Лугової та від вул. Полярної до ВАТ "ДБК N 4" в Оболонському районі м. Києва для експлуатації споруд та залізничних колій

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту" (ідентифікаційний код 04737111) щодо відведення земельних ділянок від вул. Полярної до вул. Лугової та від вул. Полярної до ВАТ "ДБК N 4" в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок відкритому акціонерному товариству "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту" від вул. Полярної до вул. Лугової та від вул. Полярної до ВАТ "ДБК N 4" в Оболонському районі м. Києва орієнтовними площами 4,55 га та 0,49 га в оренду на 5 років для експлуатації споруд та залізничних колій згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Відкритому акціонерному товариству "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1048/7284

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 14.06.2010 N К-16807

обліковий код

- 78:045:043к | 78:049:064к

юридична/фізична особа

- ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВ-ДНІПРОВСЬКЕ МІЖГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРОМИСЛОВОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, від вул. Полярної до вул. Лугової | м. Київ, р-н Оболонський, від вул. Полярної до ВАТ "ДБК N 4"

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації споруд та залізничних колій

орієнтовний розмір

- 4,55 га | 0,49 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали