КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1049/7285

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на просп. Оболонському, 9-а в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування стадіону з трибунами

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (ідентифікаційний код 30375196) щодо відведення земельної ділянки на просп. Оболонському, 9-а в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на просп. Оболонському, 9-а в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,64 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування стадіону з трибунами згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1049/7285

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 20.09.2011 N 545 дозв. центру (справа К-19006)

обліковий код

- 78:092:009к

юридична/фізична особа

- ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, просп. Оболонський, 9-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування стадіону з трибунами

орієнтовний розмір

- 1,64 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали