КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 623/6859

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячій клінічній лікарні N 7 Печерського району м. Києва на вул. Професора Підвисоцького, 4-б у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд лікарні

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою дитячій клінічній лікарні N 7 Печерського району м. Києва (ідентифікаційний код 01993842) щодо відведення земельної ділянки на вул. Професора Підвисоцького, 4-б у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячій клінічній лікарні N 7 Печерського району м. Києва на вул. Професора Підвисоцького, 4-б у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 3,29 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд лікарні згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дитячій клінічній лікарні N 7 Печерського району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 623/6859

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 02.09.2011 N 434 дозв. центру (справа К-18909)

обліковий код

- 82:244:208к

юридична/фізична особа

- ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ N 7 ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Професора Підвисоцького, 4-б

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель та споруд лікарні

орієнтовний розмір

- 3,29 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали