КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 625/6861

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Бориса Гмирі, 8 у Дарницькому районі м. Києва для будівництва поліклініки на 500 відвідувань та амбулаторії лікарів сімейної медицини

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 37388222) щодо відведення земельної ділянки на вул. Бориса Гмирі, 8 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Бориса Гмирі, 8 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,34 га в постійне користування для будівництва поліклініки на 500 відвідувань та амбулаторії лікарів сімейної медицини згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 625/6861

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 21.06.2011 N 95 дозв. центру (справа К-18606)

обліковий код

- 90:290:028к

юридична/фізична особа

- Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Бориса Гмирі, 8

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва поліклініки на 500 відвідувань та амбулаторій лікарів сімейної медицини

орієнтовний розмір

- 0.34 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали