КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 517/6753

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 168 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів м. Києва на вул. Озерній, 2 в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою середній загальноосвітній школі N 168 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів м. Києва (ідентифікаційний код 22877838) щодо відведення земельної ділянки на вул. Озерній, 2 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 168 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів м. Києва на вул. Озерній, 2 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 3,93 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Середній загальноосвітній школі N 168 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 517/6753

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 05.05.2011 N К-18489

обліковий код

- 78:041:002к

юридична/фізична особа

- СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА N 168 - ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ I - III М. КИЄВА

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Озерна, 2

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

орієнтовний розмір

- 3,93 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали