КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 522/6758

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській школі вищої спортивної майстерності на просп. Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування легкоатлетичного манежу КМШВСМ

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Київській міській школі вищої спортивної майстерності (ідентифікаційний код 02928114) щодо відведення земельної ділянки на просп. Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській школі вищої спортивної майстерності на просп. Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 1,57 га в постійне користування для реконструкції, експлуатації та обслуговування легкоатлетичного манежу КМШВСМ згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Київській міській школі вищої спортивної майстерності у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 522/6758

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 02.08.2011 N 217 дозв. центру (справа K-18752)

обліковий код

- 90:137:025к

юридична/фізична особа

- КИЇВСЬКА МІСЬКА ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, просп. Павла Тичини, 18

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування легкоатлетичного манежу КМШВСМ

орієнтовний розмір

- 1,57 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали