КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1055/7291

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Київській області на вул. Ернста, 3 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації адміністративних будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою управлінню Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Київській області (ідентифікаційний код 24521910) щодо відведення земельної ділянки на вул. Ернста, 3 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Київській області на вул. Ернста, 3 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 2,78 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації адміністративних будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Київській області у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1055/7291

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 13.05.2010 N К-16530

обліковий код

- 72:292:026к

юридична / фізична особа

- УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ГУ МВС УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Ернста, 3

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, обслуговування та експлуатації адміністративних будівель та споруд

орієнтовний розмір

- 2,78 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали