КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1056/7292

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси" на вул. Михайла Котельникова, 25 (літ. Б) у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси" (ідентифікаційний код 34297625) щодо відведення земельної ділянки на вул. Михайла Котельникова, 25 (літ. Б) у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси" на вул. Михайла Котельникова, 25 (літ. Б) у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,11 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1056/7292

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 28.10.2011 N 787 дозв. центру (справа К-19299)

обліковий код

- 75:225:120к

юридична / фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Михайла Котельникова, 25 (літ. Б)

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі

орієнтовний розмір

- 0,11 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали