КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1059/7295

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству оборони України на вул. Григорія Андрющенка, 4 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка N 34

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Міністерству оборони України (ідентифікаційний код 00034022) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Григорія Андрющенка, 4 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою Міністерству оборони України щодо відведення земельної ділянки на вул. Григорія Андрющенка, 4 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 1,01 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка N 34 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Міністерству оборони України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1059/7295

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 08.04.2010 N К-16328

обліковий код

- 88:140:048к

юридична / фізична особа

- МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Григорія Андрющенка, 4

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 34

орієнтовний розмір

-1,01 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали