КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 131/7468

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" на вул. Івана Федорова, 32 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (автоматизований багатоповерховий паркінг)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" (ідентифікаційний код 04713033) щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Федорова, 32 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" на вул. Івана Федорова, 32 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,82 га в оренду на 50 років для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (автоматизований багатоповерховий паркінг) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
16.02.2012 N 131/7468

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 15.11.2011 N 890 дозв. центру (справа К-19339)

обліковий код

- 72:441:051к

юридична/фізична особа

- Державне територіально-галузеве об'єднання "Південно-Західна залізниця"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Івана Федорова, 32

вид землекористування

- оренда на 50 років

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (автоматизований багатоповерховий паркінг)

орієнтовний розмір

- 0,82 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали