КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 134/7471

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ТІРОН" на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації виробничих, складських та адміністративних приміщень існуючих будівель

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ТІРОН" (ідентифікаційний код 37394330) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ТІРОН" на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною Площею 0,32 га в оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації виробничих, складських та адміністративних приміщень існуючих будівель згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ТІРОН" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
16.02.2012 N 134/7471

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 06.12.2011 N 32/21 дозв. центру (справа К-19410)

обліковий код

- 88:084:095к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "ТІРОН"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, просп. Перемоги, 67

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації виробничих, складських та адміністративних приміщень існуючих будівель

орієнтовний розмір

- 0,32 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали