КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 133/7470

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології" на вул. Фрунзе, 102 (літ. "Ж", літ. "VII") у Подільському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючих будівлі магазину фірмової торгівлі (літ. "VII") та будівлі магазину-кафе (літ. "Ж")

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному підприємству "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології" (ідентифікаційний код 25386816) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Фрунзе, 102 (літ. "Ж", літ. "VII") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології" на вул. Фрунзе, 102 (літ. "Ж", літ. "VII") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,219 га в короткострокову оренду на 3 роки для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючих будівлі магазину фірмової торгівлі (літ. "VII") та будівлі магазину-кафе (літ. "Ж") згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному підприємству "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
16.02.2012 N 133/7470

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.02.2011 N К-18180

обліковий код

- 85:278:008к

юридична/фізична особа

- ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ""

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Фрунзе, 102 (літ. "Ж", літ. "VII")

вид землекористування

- оренда на 3 роки

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючих будівлі магазину фірмової торгівлі (літ. "VII") та будівлі магазину-кафе (літ. "Ж")

орієнтовний розмір

- 0,219 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали