КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 136/7473

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВК КОМУНАЛЬНИК" та товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРОСТИЛЬ" на вул. Червонозаводській, 7 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації існуючої адміністративної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ВК КОМУНАЛЬНИК" та товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРОСТИЛЬ" (ідентифікаційний код 22968736| 24583549) щодо відведення земельної ділянки на вул. Червонозаводській, 7 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВК КОМУНАЛЬНИК" та товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРОСТИЛЬ" на вул. Червонозаводській, 7 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,27 га в оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації існуючої адміністративної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ВК КОМУНАЛЬНИК" та товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРОСТИЛЬ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
16.02.2012 N 136/7473

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 06.12.2011 N 30/21 дозв. центру (справа К-19408)

обліковий код

- 88:098:001к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Євростиль"| Товариство з обмеженою відповідальністю "ВК Комунальник"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Червонозаводська, 7

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації існуючої адміністративної будівлі

орієнтовний розмір

- 0,27 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали