КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 240/7577

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національній академії наук України на вул. Терещенківській, 2 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Національній академії наук України (ідентифікаційний код 00019270) щодо відведення земельної ділянки на вул. Терещенківській, 2 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національній академії наук України на вул. Терещенківській, 2 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Національній академії наук України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 240/7577

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 14.10.2011 N 701 дозв. центру (справа К-19140)

обліковий код

-76:043:018к

юридична/фізична особа

- НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Терещенківська, 2

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель

орієнтовний розмір

- 0,08 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали