Додаткова копія: Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 19 квітня 2018 року N 510/4574

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статті 140 Конституції України, статті 14 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 3, 8, 9, 14 Закону України "Про органи самоорганізації населення", рішення Київської міської ради від 26.09.2002 N 10/170 "Про органи самоорганізації населення в м. Києві", враховуючи заяву ініціативної групи про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення, зареєстровану в Київській міській раді 25.09.2017 за N 08/КО-8655, протокол зборів жителів за місцем проживання від 23.09.2017 та список їх учасників, Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити створити орган самоорганізації населення та визначити його назву - "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва.

2. Визначити, що орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва діє у межах території будинків індивідуальної забудови за такими адресами:

вулиця Шкільна, N 12-з;

вулиця Колоскова, NN 8, 10;

вулиця Планетарна, NN 3, 10, 11, 12, 14, 16;

вулиця М'ятна, NN 3, 17;

вулиця Виноградна, NN 5, 10;

вулиця Березова, N 8;

вулиця Малинова, N 8;

вулиця Калинова, N 4;

вулиця Контактна, N 1;

вулиця Волошкова, N 3;

вулиця Совська, N 2-г.

3. Основними напрямками діяльності органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва є:

3.1. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України.

3.2. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.

3.3. Участь у реалізації соціально-економічного та культурного розвитку території діяльності органу самоорганізації населення, інших місцевих програм.

4. Надати органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва у межах території його діяльності наступні власні повноваження:

4.1. Представляти разом з депутатами Київської міської ради інтереси жителів будинків індивідуальної забудови у Київській міській раді, місцевих органах виконавчої влади.

4.2. Сприяти додержанню Конституції та законів України, реалізації актів Президента України та органів виконавчої влади, рішень Київської міської ради, розпоряджень її виконавчого органу та Київського міського голови.

4.3. Вносити у встановленому порядку пропозиції до проектів програми економічного і соціального розвитку, бюджету міста Києва.

4.4. Організовувати на добровільних засадах участь населення у здійсненні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, проведенні робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані садиб, дворів, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків, кімнат дитячої творчості, клубів за інтересами тощо.

4.5. Організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо охорони пам'яток історії та культури, ліквідації наслідків стихійного лиха, будівництві і ремонті шляхів, тротуарів, комунальних мереж, об'єктів загального із дотриманням встановленого законодавством порядку проведення таких робіт.

4.6. Надавати допомогу навчальним закладам, закладам та організаціям культури, фізичної культури і спорту у проведенні культурно-освітньої, спортивно-оздоровчої та виховної роботи серед населення, розвитку художньої творчості, фізичної культури і спорту; сприяти збереженню культурної спадщини, традицій народної культури, охороні пам'яток історії та культури, впровадженню в побут нових обрядів.

4.7. Організовувати допомогу громадянам похилого віку, інвалідам, сім'ям загиблих воїнів та військовослужбовців, малозабезпеченим та багатодітним сім'ям, а також самотнім громадянам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, вносити пропозиції з цих питань до Київської міської ради.

4.8. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду в здійсненні ними протипожежних заходів, організовувати вивчення населенням правил пожежної безпеки, брати участь у здійсненні громадського контролю за додержанням вимог пожежної безпеки.

4.9. Сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку.

4.10. Розглядати звернення громадян, вести прийом громадян.

4.11. Вести облік громадян за віком, місцем роботи чи навчання, які мешкають у межах території діяльності органу самоорганізації населення.

4.12. Сприяти депутатам Київської міської ради в організації їх зустрічей з виборцями, прийому громадян і проведенні іншої роботи з виборцями.

4.13. Інформувати громадян про діяльність органу самоорганізації населення, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань.

5. Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва набуває власних повноважень після його легалізації у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) у порядку, встановленому статтею 13 Закону України "Про органи самоорганізації населення".

6. Органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва у місячний термін після легалізації направити до секретаріату Київської міської ради копії таких реєстраційних документів: положення про орган самоорганізації населення, підтвердження про внесення до Єдиного реєстру органів самоорганізації населення у місті Києві, списку персонального складу членів органу самоорганізації населення, а у разі легалізації шляхом реєстрації - свідоцтва про реєстрацію органу самоорганізації населення.

7. Контроль за фінансовою діяльністю органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Щастя" у Солом'янському районі м. Києва у межах своїх повноважень здійснюють Київська міська рада та виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

8. Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали